Проща до Зарваниці

Проща до Зарваниці

Уже стало доброю традицією щорічно, у середині липня, спільнота Лицарів Колумба з церкви М. Чарнецького м. Золочева Львівської області (координатор В. Безпалько) спільно з Лицарями з усієї України взяли участь у Загальноукраїнській Прощі, яка відбулась у с. Зарваниця Тернопільської області.

Лицарі Колумба, як завжди, активно долучилися до організаційних заходів, пов’язаних з проведенням прощі, а також, разом з десятками тисяч вірян, до спільної молитви до Пресвятої Богородиці за мир в Україні.

Традиційно біля каплиці Матері Божої відбулося Богослужіння, яке очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук. Він згадав, що цьогорічна Проща присвячена 1030-літтю хрещення Русі-України та молитві за мир. Наголосив на тому, що сьогодні ми в своїх молитвах маємо згадувати усіх політв’язнів, які не здаються і продовжують боротися там, в неволі. «Молимося за них. А також за мільйони синів і дочок, які змушені виїжджати за кордон, щоб прогодувати свої родини. Молимося за наші родини. Молимося за Донбас. За наших воїнів-героїв та за те, щоб настав мир в Україні», – звернувся до багатотисячного люду Глава УГКЦ під час проповіді.

Особливі враження та спокій на душі залишилися, після того, як тисячі людей запалили вогники й з’єдналися дорогою до Матері Божої у спільній молитві. Адже на кілька годин територія святині стала наповнена не лише світлом, а й теплом та любов’ю, щирою вірою та милосердям.

В. Безпалько

Залишити відповідь