VIII Міжнародна Конвенція Лицарів Колумба

VIII Міжнародна Конвенція Лицарів Колумба

18-19 травня цього року у м.Катовіце (Польща) проходила VIII Міжнародна Конвенція Лицарів Колумба, де взяли участь делегати з Польщі, України, Литви та США.

Україну представляли: Архієпископ-митрополит Львівський Мечислав Мокшицький, брат Василь Безпалько з ради блаженного Миколая Чарнецького (м.Золочів) зі своєю дружиною Оксаною, брати з ради Святого Шарбеля (м.Хмельницький) Валентин Войцеховський з дружиною Юлією та Павло Андрущишин.

Святкову службу очолив Архієпископ Вацлав Депо. В своїй промові він заохочував до справжнього проголошення Христового Євангелія. «Європа, і світ потребують нової євангелізації», — сказав він, та підкреслив: «Перш за все, треба жити словами Євангелія. Завдання нової євангелізації полягає не стільки в проголошенні змісту Євангелія, але в тому що ми повинні проголошувати себе свідками Ісуса Воскреслого».

Під час Конвенції відбувся підсумок року різних рад та нагородження за їхню працю, а також пройшли вибори на станові посади.

Для дружин Лицарів Колумба була організована дуже цікава програма, під час якої вони змогли побувати в мерії м.Катовіце, а також відвідали архикатедру Христа Короля.

 

За матеріалами christ-king.km.ua

Залишити відповідь