Спортивна форма та інвентар для вихованців ДЮСШ

Спортивна форма та інвентар для вихованців ДЮСШ

За сприянням благодійної організації «Карітас-Золочів», французької асоціації «Костопіль-Мілюс» та спільноти Лицарів Колумба УГКЦ Блаженного Миколая Чарнецького для вихованців Золочівської дитячо-юнацької спортивної школи було передано спортивну форму та інвентар.

Юні спортсмени та їхні тренери на чолі з директором закладу позашкільної освіти Борисом Лісовиком з великою радістю отримували дарунки а саме: кількадесят комплек­тів спортивної форми, пере­важно відомих європейських спортивних брендів «Adidas», «Puma», «Umbro», а також гетри, бутси та чимало футбольних, волейбольних та баскетбольних м’ячів. Передавали форму де­кан Золочівський УГКЦ, директор БФ «Золочів-Карітас» о. Михайло Сукмановський, а також представники спільноти Лицарів Колумба – Володимир Шайген, Степан Гутор, Юрій Кусень та Василь Безпалько.

За зроблену добру милосердну справу директор з колективом  Золочівської ДЮСШ висловили  щирі слова подяки.

На обличчях вихованців були радісні усмішки, адже вони розуміли, що відтепер займаючись футболом у секціях вони стануть справжніми футбольними командами, які мають весь необхідний інвентар для цього. Хто зна, можливо ці вихованці у майбутньому засіяють новими зірками в українському спорті, прославляючи свій рідний край та Україну.

Також, ще кілька комплектів форми напе­редодні було передано до Золочівського економічного коледжу та військовослужбовцям-ремонтникам м. Золочева.

Варто зауважити, що благодійники о. Михайло Сукмановський та Юрій Кусень самі є вихован­цями Золочівської ДЮСШ і тому недаремно й зараз опікуються її вихованцями, адже до­бро, закладене у дитинстві, з ро­ками не пропадає, а міцніє та розвивається. Тому хочеться ві­рити, що вихованці цього закладу у майбутньому виростуть не тільки хорошими спортсменами, але й добрими і милосердними людьми. Справжніми укра­їнцями!

 

Тарас Шаваровський, за матеріалами часопису “Народне Слово”.

Фото: facebook.com/kofc.zolochiv

 

 

Leave a Reply